Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ VIVES - nowe wiosenne propozycje w Excellent
VIVES - nowe wiosenne propozycje w Excellent
W pierwszej chwili chciałam dziś napisać o pewnej nowej serii z Todagres. Ale szybko doszłam do wniosku, że nie mogę przecież pisać tak często o szarych/burych/białych/czarnych płytkach (niepotrzebne skreślić…), skoro na świecie jest tyle pięknych kolorów (z turkusowym na czele ;)).

Zatem VIP z Todagres będzie musiał zaczekać, bo dziś będzie bardziej kolorowo. Za sprawą serii Naif z Ceramiki Vives.

Zwróciła ona moją uwagę za sprawą nawiązującej do motywów ludowych dekoracji z kwiatkami i ptaszkami. Świetny pomysł, moim zdaniem, na łazienkę dla dziewczynek, która z czasem stanie się łazienką dla młodych kobiet. I jaki wiosenny :)

Seria ma modny format 25×75 i 4 kolory – niemal biały, różowy, brązowo-ceglany i, oczywiście, turkusowy. Każdy z nich występuje w wersji podstawowej oraz w dekoracji imitującej przekrzywioną, zabawną mozaikę. Dodatkowo najjaśniejszy kolor ma 4 inne wzory – paski, kratkę i delikatne kwiatki.

Najbardziej wyraziste, najbardziej odlotowe są trzy dekoracje z wzorami kwiatowymi i ptasimi. Można je łączyć ze sobą – powielając jeden z wzorów lub komponując ze sobą wszystkie trzy. W sam raz, aby sobie stworzyć kawałek wiosny na ścianie :)

źródło: monikagibes.wordpress.com