Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Specjalna Przestrzeń Architekta \ Aktualności \ Hat-trick dla Zehnder Fina!
Hat-trick dla Zehnder Fina!
Już po raz trzeci doceniono wyrafinowany, minimalistyczny design i zaawansowanie technologiczne grzejnika dekoracyjnego Zehnder Fina. W tym roku produkt został uhonorowany prestiżową nagrodą IF Product Design Award.

W konkursie rywalizowało 3000 produktów! Grzejnik dekoracyjny Zehnder Fina został doceniony przez jury ze względu na oryginalne wzornictwo, jakość projektu, wykończenie, a także dobór materiałów i innowacyjność. Dodatkowym atutem tego modelu są także: technologia - sprawiająca, że Zehnder Fina jest przyjazny dla środowiska oraz niezwykła trwałość.

fot. ZEHNDER

Zehnder Fina został nagrodzony w ubiegłym roku Red Dot Product Design oraz w 2011 r. Plus X Award w kategorii "najlepszy produkt ". Uzyskanie IF Product Design Award 2013 – trzeciej nagrody z rzędu – potwierdza jego znakomitą jakość i wspaniałe walory pod względem designu. Wyróżnienie to jest od sześćdziesięciu lat synonimem wyjątkowości oraz najwyższej klasy wykonania.

fot. ZEHNDER

Zehnder Fina to grzejnik, charakteryzujący się ponadczasową elegancją i minimalistyczną estetyką, połączoną z trwałością i funkcjonalnością. Wszechstronność projektu sprawia, że znajduje on zastosowanie w różnych konfiguracjach, zarówno w łazience, jak i w salonie. To innowacyjny model z warstwą aktywnego grafitu i całkowicie płaskim frontem, o grubości zaledwie 20 mm.  Najważniejszą cechą, wyróżniającą go na tle konkurencji, jest wyjątkowo szybki czas „reakcji”, wysoki odsetek energii oddawanej przez promieniowanie oraz rekordowo niska pojemność wodna.Istnieje również możliwość podłączenia go w jeden obieg z ogrzewaniem podłogowym. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem Zehnder Fina są złącza EasyTub, które pozwalają na dowolność ustawienia i łatwe dopasowanie do danej instalacji. W zestawie znajduje się również pojedynczy uchwyt chromowany na ręczniki, do montażu na dowolnej wysokości, podnosi to jeszcze estetykę projektu i sprawia, że produkt ten zyskuje dodatkową funkcjonalność. Producent zadbał o możliwość wkomponowania tego grzejnika w każdą aranżację wnętrza, udostępniając ten model w różnych konfiguracjach wielkościowych i kolorystycznych.

fot. ZEHNDER

Kolejna nagroda dla tego produktu nie dziwi, a jest jedynie potwierdzeniem jego licznych zalet. Zehnder Fina jest idealny zarówno do nowych budynków, jak to do starszych obiektów, gdzie przeprowadza się renowacje.  Grzejnik ten to synonim piękna, klasy, elegancji i najwyższej dbałości o jakość.

fot. ZEHNDER