Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Salon \ O salonie
O salonie

Salon Wyposażenia Wnętrz Excellent – jedyne takie miejsce w Krakowie

Krakowski Salon Wyposażenia Wnętrz Excellent przy ul. Zakopiańskiej 56 istnieje od 2000 roku. Na powierzchni ok. 1300m2 znajduje się wszystko, co jest potrzebne do realizacji marzeń o pięknych i wyjątkowych wnętrzach. Można tu kupić produkty do wyposażenia łazienek, meble kuchenne i wypoczynkowe, lampy i dodatki dekoracyjne.

Klienci mogą wybierać spośród oferty znanych firm niemieckich, hiszpańskich, włoskich oraz polskich.  Salon jest otwarty na nowości, tutaj można zakupić unikatowe produkty prezentowane na międzynarodowych targach i imprezach branżowych. Bogata oferta jest nieustannie rozszerzana, by na bieżąco odpowiadać na potrzeby rynku.


 

 

W obrębie salonu znajduje się także Specjalna Przestrzeń Architekta – miejsce dedykowane do pracy dla architekta i jego inwestorów. Mogą oni korzystać także z sali multimedialnej z monitorem prezentacyjnym oraz brać udział w warsztatach. Do ich dyspozycji jest także hot spot oraz ofertowanie mailowe. Źródłem inspiracji są katalogi oraz specjalna witryna internetowa  z blokami projektowymi.