Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Strona Główna \ Salon \ Raindance Point
Raindance Point

Nadszedł koniec ery nudnych ekspozycji sklepowych, w których produkty ułożone były kolejno na półkach. Przekonają się o tym wszyscy, którzy odwiedzą ekspozycję Raindance Point marki Hansgrohe w naszym salonie. Tutaj produkty odzyskują życie, wchodząc w interakcję z klientami i otaczającą przestrzenią.

Raindance Point stworzony przez markę Hansgrohe w salonie Excellent to piąta tego typu ekspozycja w Polsce i pierwsza w Małopolsce. Jest to niepowtarzalne miejsce, które powstało wg indywidualnego projektu opracowanego przez Sotyrys & Aleksander Pantopulos Digital Effect Design Studio. Na powierzchni 30 m2 rozmieszczone są wszystkie dostępne na rynku systemy natryskowe Hansgrohe. Po raz pierwszy  w Polsce zaprezentowane są także najnowsze systemy elektronicznego sterowania natryskiem: iControl oraz RainBrain. Jest to jedyny Raindance Point, gdzie poza produktami natryskowymi z rodziny Rain prezentowane są także inne rozwiązania.


Raindance Point to koncepcja ekspozycji programu prysznicowego marki Hansgrohe,   wyróżniającego się technologią napowietrzania strumienia. Zadaniem ekspozycji jest praktyczne i wielopoziomowe wyjaśnienie ideologii Rain oraz dostarczenie możliwości wypróbowania sposobu działania systemu dopowietrzania wypływającej wody. Jest to możliwe dzięki zainstalowaniu w ekspozycji innowacyjnych studni prysznicowych, które pozwalają poczuć na własnej skórze  magię napowietrzonego strumienia.


Raindance Point to „wnętrze we wnętrzu”, dające odwiedzającym złudzenie przeniesienia się do innego wymiaru. Ekspozycje tworzone w tej koncepcji odzwierciedlają filozofię marki Hansgrohe, wg której zarówno współczesne produkty, jak i eksponujące je przestrzenie, muszą mieć swoją wyjątkową osobowość. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej niepowtarzalnej ekspozycji w naszym salonie.