Salon Wyposażenia Wnętrz

ZAKOPIAŃSKA 56

30-418 Kraków

Godziny otwarcia:

pn-pt:   10:00 - 19:00

sobota: 10:00 - 16:00

Duravit Stonetto - niezwykłe podobieństwo do kamienia


Kamień, który został obmyty przez wodę posiada gładką, płaską powierzchnię bez żadnych ostrych krawędzi. Jego elastyczność oraz przyjemnie wypolerowana powierzchnia sprawiają, że wydaje się on jednocześnie twardy i miękki. Firma Duravit przeniosła tą naturalną, wyjątkową właściwość do łazienki i dzięki współpracy z trio projektantów EOOS i stworzyła brodzik Stonetto.

Został on stworzony przy użyciu DuraSolid Q, materiału 'kamiennego', który charakateryzuje się idealnym wyglądem i sprawia niezwykłe wrażenie. Po raz pierwszy specjalny materiał z odlanego minerału został zastosowany w urządzeniach sanitarnych. Matowa powierzchnia daje wygląd autentycznego kamienia i dostępna jest w kolorze białym, beżowym i antracytowym. Dzięki swoim właściwościom antypoślizgowym klasy B, DuraSolid Q zapewnia bezpieczną kąpiel bez konieczności stosowania dodatkowej powłoki.

Wyjątkowo wydajny odpływ jest ukryty pod pokrywą zlicowaną z powierzchnią brodzika, a w połączeniu z łagodnym spadem brodzika zapewnia łatwe odprowadzenie wody. Brodziki pasują również idealnie do pryszniców z dużymi głowicami oraz deszczownicami. Pokrywa może zostać usunięta szybko i łatwo w celu czyszczenia. Brodziki mogą być zainstalowane bezpośrednio na podłodze, częściowo wbudowane lub ustawione na płytkach podłogowych zależnie od warunków pomieszczenia i indywidualnych preferencji. Duravit oferuje stelaż dla Stonetto - ale brodzik może być również zainstalowany bezpośrednio na wylewce oraz wykończonej podłodze. Stanowi również idealne połączenie z kabiną prysznicową OpenSpace B.